katrinka11 - komentarze


Dziś był pierwszy dzień rekolekcji było zaczepiście.. szczególnie po całym tym kościele.. a było to tak.... najpierw zauważyłam jak biegnie szyli i zaczełam krzyczeć że szyli biegnie a ten sie zaczerwienił
Aga i Dominika były ze mną na 3-kątnym włączyłam na cały głos mp4.. i sie zaczeło.. Zaczełyśmy śpiewać i tańczyć a ludzie sie gapili .. a co tam niech sie gapią..
okey idziemy Zduńską i jesteśmy obok big stara i śpiewamy skaczemy tańczymy( jednym słowem sie wyłupiamy) .Przechodząc obok big stara zaczełyśmy jeszcze bardziej skakać i sie drzeć a w drzwiach stała grupka chłopaków i jeden z nich mówi..: ,,Dziewczyny spokojnie.." My spokojojne..?;O no ale nic idziemy dalej sie wygłupiając.. Zagłodniałyśmy poszłyśmy na pajde Po zjedzeniu pajdy poszłyśmy do księda Mariusza by nam załatwił wejście na wieże za darmo no i załatwił.. okey wchodzimy na wieże a tu sie nagle dowiaduje że jedna z nas ma lęk wysokości .. no ale trudno wchodzimy .. okazało sie że drzwi na wierzy były zamkniete musiałam otworzyć..dobra otworzyłam weszłyśmy ( wiecie jaki był prześliczny widok na miasto?)no i weszłyśmy (tak przez przypadek wziełam płatki róż na wszelki wielki.. nawet niewiem jak to sie stało )no i mając ju.ż te płatki róż zaczełyśmy je rzucać .. świetny widok.. no ale potem były problemy z zejściem z wieży.. zaczeło sie zaczeły po nas wydzwaniać mamy.. do mnie jakoś dziwnie mama nie dzwoniła. ale okey idzemy po pajdzie Aga była spłukana więc Dominika pożyczyła jej kase na .. rożka.. po tym wszystkim pokupowałyśmy sobie lodów... niestety dowiedziałam sie że mama jest w Łowiczu musiałam szybko jeść kolorka.. jak byłyśmy już za przejazdem cała jazda sie skończyła choć jak przyszłam do domu to mama nie mineło 2 minut a weszła tak jakby za mna do domu.. a ja głupia sie spieszyłam..
Pzdr
AGA
DOMINIKA
MARTESS
SZYLI :p JUż NIE BIEGAJ KOłO KOśCIOłA..
MIśKA
MADZIA
PUśKA NIE DO CHóRU NIE POWINNAM NALEżEć
TARAN
MICHAł
KRYSIAK
GREMLIN
SZUFLA
KROWA NATALIA
I WSZYSCY INNI KTóRZY MNIE TU ODWIEDZAJą..

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.04.2007 :: 12:14 :: aqj178.internetdsl.tpnet.pl

misia

siemka eno super notka i fajny nowy wystroj pozdro dla ciebie ppa
30.03.2007 :: 20:10 :: achd45.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::W!K@:::..

SIemka! pierwszy razx na tum blogu ale jest spoko! A jeszcze jedno nie ma dla mnie pozdro !!!!!!!!!!! Dobra wybaczam Ci pozdro :* kis :*
30.03.2007 :: 12:20 :: achk70.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneczka;*

wiesz co mnie nie wyróżniłaś ale trudno:D wybaczam:*fajniebyła ja też sie wygłupaiałam ale z madzią jak szwędałyśmy sie po moeście pozdro dla ciebie :*
30.03.2007 :: 12:03 :: aof159.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dolka ;)

Oj Mumin Mumin szaleńcu mały ;D;D Ale sie ktoś zdziwił jak mu te płatki na głowe zleciały ;P Szkoda, że nie ma dla mnie pozdro no ale może jakoś przeżyję ;D
29.03.2007 :: 19:55 :: 82.177.244.150

M.i.s.i.a ^^

Ale siare robiłyscie! :D heh... jutro w kościele bedziemy spiewać najgłośniej xDD
29.03.2007 :: 17:41 :: acii168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martesia

Ty to jak zwykle odwalasz. ;dd wiadome po kim to masz ;p a ja z x. Mariuszem dawno nie gadalam. ^^ hmm.. a pamietasz jak my bylysmy z nim na wiezy? ;> fajnie bylo. :)
a my musimy sie wybrac na miasto ;pp
dziekuje za pzdrr. :*
for You. ;*
Talk.pl :: Wróć