katrinka11 - komentarze


Heeey . Dziasiaj byłam w Nadarzynie na zakupach.. źle sie zaczeło bo jestem chora.. a w Nadarzynie jeszcze mnie brzuch zaczął boleć.. no Ale nic .. Na zakupach kupiłam sobie buty.. nawet dwie pary .. jedne adidasy ( wyglądają jak podróba nike ale wogóle nie są podróbą.) i czarne baletki w białe kropki później kupłam sobie kurtke opaske i to już chyba wszystko.. Będąc w Nadarzynie mieliśmy z mamą i bratem jechać do wawy po tate .. Okey wiechaliśmy do wawy i do połowy drogi do pracy taty było dobrze.. potem mama źle skręciła i wiechaliśmy w tą uliczkę co nie trzeba i sie zgubiliśmy .. staliśmy przy Mcdolandzie na ulicy Okopowiej 32/72 czekaliśmy aż tata przyjedzie.. no i wracaliśmy do Łowicza .. a dalej już nic nie pamiętam bo całą droge do Łwc! spałam
Pzdr
MARTEsS
ASIA
KASIA
KASIA
ANIA
ANIA
MAGDA
TARAN
NORBERT
MISIA
PUSIA
WERTA
PATOSICA
I WSZYSCY LUDZIE Z MOJEJ KLASY

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.04.2007 :: 17:01 :: acic73.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martes

a ja mialam jechac z tata i znajomymi do Ldz na zakupy i dupa. ;/ obiecal ze w przyszlym tygodniu. ehh. ciekawe. ^^ kurde zawiodlam sie znow na nim! :(
no to swietnie ze udane zakupy :) :*
pozdrawiam i dziekuje za pzdr . :**
18.04.2007 :: 09:14 :: acqj236.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

czesc mumin boje sie przed piatkiem wiesz powrut do domu ja chce abys pomogla mi go zdobyc w piatek oki to mam nadzieje ze moge na ciebie liczyc przeczytaj to i daj mi odp w szkole tak czy nie oki czekam:***
07.04.2007 :: 14:44 :: aqj178.internetdsl.tpnet.pl

misia

siemka super notka pozdro dla ciebie i wesolych swiat i mokrego dyngusa!!
Talk.pl :: Wróć