katrinka11 - komentarze


hmmm .. dziwne.. raczej nie spodziewałam sie że chłopak może być przyczyną tego że najlepsza moja przyjaciółka zerwie przyjaźń.. myślałam że ja i Ona będziemy razem do końca gimnazjum.. albo przynajmniej durgiej klasy.. nie już wczoraj To się skończyło.. bowiem To było najważniejszą moją przygodą jaką kiedy kolwiek przeżyłam.. Ale Ona woli by To się już skończyło. Nie wiem czy to ja do tego dopuściłam.. czy ten Ktoś .. wiem że ta przygoda sie zakończy ale nie z najlepszą Oną. Musze teraz szukać Tej która będzie chciała zakończyć to co zaczeło się w pierwszej klasie.. ostrzec mnie przed Tym co było powodem tej rozłąki.. Ta Ona wie o kogo chodzi.. Niewiem co źle zrobiłam ale i tak za to przeprosze.. Nie bój sie mi tego powiedzieć w twarz.. bo ja chce to usłyszeć od Ciebie.. nie przez internet tylko od Ciebie.. wytłumacz mi dlaczego i co źle poszło..



Przgoda zakończyła się .. wypadła niczym ząb mleczny.. nie ma teraz ani jej ani mnie ani Tych Dwóch co się przyjaźniły ..







Wiem trochę nudna i nie zrozumiała notka ale Ona wie do kogo to jest to Ona chciała To skończyć i zrozumie tą notkę.. To notka Dla Niej..

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć